День 10. Данія – Німеччина

Перед матчем

Збірна Німеччини у своєму заключному матчі на груповому етапі зустрічалася з національною командою
Данії. І якщо у сіверян було завдання тільки перемагати, щоб боротися за вихід в плей-офф, але німців цілком влаштовувала і нічия.

Однак команда Йоахіма Льова не просто впоралася зі своєю метою, але і досить легко перемогла. На 19-й хвилині Лукас Подольскі відкрив рахунок у матчі

Однак не минуло й п’яти хвилин, як відбувся зубодробильний розіграш кутового від датчан, в результаті якого Бендтнер головою зіграв на Крон-Делі, а той пробив над руками Нойєр – 1:1.

Загалом, перша половина тайму виявилася надзвичайно барвистою і вкрай інтригуючою.

А на 80-й хвилині німці провели розящую атаку і домоглися-таки третьої перемоги в трьох матчах. Відзначився Ларс Бендер. Таким чином, рахунок став 2:1 на користь Німеччини і команда Йоахіма Льова спокійно довела справу до перемоги.

Німці виявилися єдиною командою на Євро-2012, яка виграла усі матчі групового етапу. При цьому футболісти бундестім в цих поєдинках особливо не напружувалися. Безумовно, Німеччина – один з головних фаворитів турніру.

Ну а симпатична команда Данії прощається з Євро-2012.